جزییات خبر

پیام تبریک مدیر منطقه به مناسبت هفته دولت

(دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸) ۰۹:۰۳

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار به مناسبت فرارسیدن هفته دولت پیام تبریکی منتشر نمود که متن آن بشرح ذیل میباشد :

به نام خدا
آنچه که موجب تسلی است این است که کار برای خداست و چیزی که برای خداست محفوظ است. (( امام خمینی ره))
دوم تا هشتم شهریور ماه در تقویم ایران اسلامی به یاد تلاش های مجاهدانه معلمان بزرگ ایمان و عمل ، شهیدان رجایی و باهنر که در مسیر شهادت خدمت صادقانه در ایران اسلامی را عینیت بخشیدند مزین به نام دولت گشته است.
هفته دولت فرصت مغتنمی است تا در کنار تقدیر از تلاش های دولتمردان ، مسولان و مدیران ، زحمات بی دریغ کارمندان نیز گرامی داشته شود. تلاشگرانی که با تعهد خالصانه و خدمت صادقانه به عنوان پیش قراولان مسیر تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران گام برمیدارند.
بی تردید هفته دولت مجال گرامیداشت یاد و خاطره شهدای کارمند را نیز به وجود آورده است ، شهیدانی که استوارانه در سالهای انقلاب اسلامی و دوران جنگ تحمیلی در مسیر اعتلای آرمان های مقدس ایران اسلامی ایثارگرانه دل از دلبستگی های دنیوی گسستند و بر اعتقادات خویش راسخ ماندند.
اینجانب ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای والامقام دولت ، به ویژه شهیدان رجایی و باهنر ، هفته دولت و روز کارمند را خدمت تمامی دولت مردان و کارمندان علی الخصوص همکاران پرتلاش در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روز افزون شما را از درگاه ایزد منان مسئلت مینمایم.
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627