جزییات خبر

بازدید مدیریت و کارکنان منطقه از مرکز خیریه آوای روشنایی چابهار همزمان با عید سعید غدیر خم

(دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۳۳

مدیر منطقه چابهار در جریان بازدید از موسسه خیریه آوای روشنایی چابهار بر حضور فعال و نقش مهم شرکت درانجام مسولیتهای اجتماعی تاکید نمود.

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار و جمعی از کارکنان منطقه ضمن حضور در موسسه خیریه آوای روشنایی چابهار ضمن بازدید از مرکز مذکور طی گفتگویی صمیمی از نزدیک مسائل و مشکلات این موسسه را مورد بررسی قرار دادند.
مدیر منطقه چابهار درابتدای این بازدید ضمن تبریک عید سعید غدیر خم واقعه غدیر را عظمت بخش اسلام ناب محمدی عنوان نموده و افزود : واقعه غدیر نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت حکایت دارد و دریایی بیکران ازمعارف ، فقه ، کلام ، اخلاق و تفسیر در آن نهفته است .
سید باقر نورالدینی در ادامه بر الگو برداری از شیوه و روش ائمه اطهار در یاری رسانی به تمام افراد جامعه در هر حالتی تاکید نموده و خاطرنشان ساخت : زندگی و سیره حضرت امام علی (ع) به عنوان اسوه و نماد ازخودگذشتی ، سخاوت و بخشندگی اگر به عنوان الگوی یک انسان کامل در تمامی شئون زندگی انسان امروزی وارد شود رهنون گر و نجات دهنده زندگی بشری در هیاهوی زندگی مادی امروزی خواهد بود.
مدیر منطقه چابهار در ادامه بر نقش مهم و اساسی تمامی دستگاههای اجرایی و نهادهای حاکمیتی در انجام مسولیتهای اجتماعی تاکید نموده و خاطرنشان ساخت : شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار نیز همسو با سیاستهای کلان این شرکت سعی و تلاش خود را در انجام اصولی و صحیح این مهم بکار بسته و همچون گذشته تلاش خواهد کرد با تمام توان با حمایتهای مادی و معنوی در جهت شکوفا سازی و حمایت از فرزندان این مرز و بوم بکوشد.
در ادامه این برنامه بازدید نیز خانم رئیسی به عنوان مدیر این موسسه ضمن تقدیر از مجموعه شرکت ملی پخش در منطقه چابهار به جهت حضور در این موسسه ، به تشریح اقدامات و فعالیتهای این موسسه پرداخته و خواستار حمایت تمامی دستگاههای اجرایی درجهت خدمت رسانی مناسب تر موسسات خیریه به افراد تحت پوشش شد.
شایان ذکر است موسسه خیریه آوای روشنایی چابهار موسسه ای مردم نهاد است که ضمن حمایت از افراد نابینا و ناشنوا و ارائه انواع خدمات سواد آموزی و مهارتهای فردی و اجتماعی ، در جهت توانمند سازی این افراد جهت حضور در جامعه تلاش مینماید.

8
7
6
5
4
2
110

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627