جزییات خبر

دیدار فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان با مدیر منطقه چابهار

(دوشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۸) ۱۵:۳۷

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان چابهار با حضور در منطقه با مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار دیدار و گفتگو نمود.

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در این دیدار ضمن تاکید بر در اولویت قرار دادن تمامی امور مربوط به بسیج بر تمرکز تمامی کارکنان به ویژه بسیجیان در جهت خدمت رسانی بیش از پیش به مردم تاکید نموده و افزود : کارکنان بسیجی میبایست الگو و نمونه شاخص دینداری و تخصص در تمامی بخشها باشند.
.مدیر منطقه چابهار در ادامه خاطر نشان ساخت : امروز بسیج و ساختار قدرتمند آن که نشات گرفته از نیروی عظیم مردمی میباشد به عنوان بازوی توانمد جمهوری اسلامی ایران یاری دهنده و کمک رسان مسولین در خدمت رسانی به تمامی اقشار مختلف جامعه میباشد.
وی افزود : بسیجیان سلحشور همانطوریکه در هشت سال دفاع مقدس تا پای جان از کشور و انقلاب دفاع کردند هم اکنون نیز میبایست در ادارات و سازمانها با بصیرت ایثارگری ،فداکاری ، امانتداری و مردم داری حضوری موثر در صحنه خدمت رسانی از خود نشان دهند.
فرمانده حوزه مقاومت بسیج ادارات شهرستان چابهار نیز در این دیدار ضمن تقدیر از حمایتهای مدیر منطقه در سازماندهی نیروهای بسیجی شرکت ، مدیران بسیجی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را سرمایه های ارزشمند نظام دانست.
شایان ذکر است ابلاغ برنامه های سال 1398 حوزه ادارات ، بررسی پیشنهاد اعضاء برای تشکیل شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان و بازدید از دفتر پایگاه مقاومت منطقه از سایر موارد مطرح شده در این جلسه بوده است.

1 2
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627