جزییات خبر

طرح کدینگ کارت های سوخت در جایگاههای منطقه چابهار اجرایی شد

(شنبه ۱ تیر ۱۳۹۸) ۰۹:۱۷

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار ازاجرای طرح کدینگ کارت های هوشمند سوخت در جایگاههای منطقه خبر داد

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار ، هدف از اجرای این طرح که با درخواست استاندار محترم به اجرا درآمده است را جلوگیری از سوخت گیری کارت های مهاجر در جهت مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی و نیز سهولت در امر سوخت رسانی شهروندان عنوان نموده و خاطرنشان ساخت : با اجرای این طرح تنها خودروهایی که در محدوده استان سیستان و بلوچستان مقیم میباشند مجاز به سوخت گیری در جایگاههای منطقه هستند.
مدیر منطقه چابهار در ادامه به کدگذاری کارت های سوخت جدید و نیز جامانده از طرح کدینگ اشاره نموده و افزود : کارشناسانی متشکل از نماینده فرمانداری ، نماینده منطقه و بازرسین ستاد در مراکز تعیین شده در شهرستانهای تابعه که به این منظور اختصاص داده شده مستقر و صاحبان خودرو میتوانند با ارائه مدارک نسبت به کدینگ کارت هوشمند سوخت اقدام نمایند.
سید باقر نورالدینی افزود : برای سوخت گیری خودروهای جدید وکدگذاری نشده و مسافران نیز، جایگاههای در سطح منطقه در نظر گرفته شده و آماده ارائه خدمات هستند.
وی در پایان بر لزوم تشدید نظارت ها در راستای حفظ و صیانت از سرمایه های ملی تاکید نموده و اظهار داشت : امیدواریم با اجرای موفقیت آمیز این طرح ضمن اجرای سیاستهای کلان شرکت در اینخصوص ، خدمات مناسب تری به مردم شریف منطقه جنوب استان سیستان و بلوچستان ارائه نماییم.

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627