جزییات خبر

مدیر منطقه چابهار : اجرای خط لوله 16 اینچ اسکله شماره 5 ، سبب ارتقاء و افزایش حجم عملیات تخلیه و بارگیری انبار نفت چابهار شده است.

(دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸) ۰۹:۰۹

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در حاشیه بازدید معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار ضمن اعلام مطلب فوق افزود :

به دلیل آبخور اندک اسکله شماره 2 ( حدود 6 متر ) ، علیرغم صرف هزینه های بسیار زیاد ، شاهد راندمان پایین و در نتیجه هدر رفت سرمایه های ملی بودیم .
وی خاطر نشان ساخت : به همین دلیل با راه اندازی خط لوله 16 اینچ از اسکله شماره 5 تا انبار نفت سردار شهید شوشتری با آبخور 15 متر ، ضمن استفاده حداکثری از ظرفیت کشتی های نفتکش ، کاهش زمان تخلیه کشتی و حداکثر صرفه جویی در هزینه ها برای شرکت به وجود آمده است.
سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در ادامه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد منطقه ، خاطر نشان ساخت : حجم وسیع عملیات در انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهار با توجه به موقعیت ویژه و استراتژیک این مرکز ، آن را به عنوان یکی از مهمترین انبارهای نفت کشور مطرح نموده است.
وی در ادامه تعمیرات و بازسازی اساسی 4 مخزن ذخیره سازی فرآورده در انبار نفت سردار شهید شوشتری را که باعث افزایش حجم ذخیره سازی گردید ، از دیگر اقدامات مهم منطقه طی ماههای اخیر عنوان نموده و افزود : با توجه به شرایط خاص آب و هوایی منطقه و خوردگی تاسیسات و خطوط لوله ، لزوم توجه به تعمیرات و نگهداشت تاسیسات بسیار مهم بوده و در همین راستا ضمن بازسازی 4 دستگاه مخزن ، نسبت به راه اندازی آن اقدام و در حال حاظر در حال استفاده میباشند.
مدیر منطقه چابهار راه اندازی مرکز سوخت گیری هواپیمایی ایرانشهر را نیز از دیگر اقدامات مهم منطقه عنوان نموده و افزود : با راه اندازی این مرکز بسیاری از مشکلات مردم در این منطقه رفع و خدمات بسیار مناسب تری در حال ارائه میباشد.
سید باقر نورالدینی در ادامه ضمن اشاره به لزوم تخصیص زمین مناسب جهت ساخت پارکینگ نفتکشها در چابهار ، به افزایش میزان ذخیره سازی بنزین در انبار نفت سردار شهید شوشتری اشاره نموده و خاطرنشان ساخت : موقعیت ویژه و استراتژیک چابهار نیازمند ایجاد زیرساخت های اساسی در جهت رفع نیازهای آن میباشد و به همین دلیل نگاه توسعه محور و خاص تمامی مسولین به این منطقه کاملا مشهود و قابل لمس است .
معاون استاندار و فرماندار ویژه چابهار نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در جمع کارکنان و بازدید از تاسیسات انبار نفت سردار شهید شوشتری از زحمات کارکنان ساعی منطقه تقدیر نموده و افزود : تلاش دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تمامی زمینه ها بر مبنای ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم و جوانان است، لذا تلاش های مجدانه تمامی اقشار مردم و به ویژه پرسنل خدوم صنعت نفت در مرحله گذار از فشار تحریم ها ، آینده ای روشن را در پیش روی مردم سخت کوش و فداکار ایران اسلامی ترسیم خواهد نمود.
وی در خاتمه ضمن تاکید بر تخصیص زمین مناسب جهت ایجاد و ساخت پارکینگ نفتکشها جنب انبار نفت سردار شهید شوشتری ، خواستار همکاری و مساعدت تمامی دستگاههای اجرایی شهرستان بالاخص اداره کل بنادر و دریانوردی جهت خدمت رسانی مناسب به مردم شریف منطقه شد.

u
rr
f

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627