جزییات خبر

دیدار زائر دوچرخه سوار کربلای معلی با مدیر منطقه چابهار

(جمعه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۴:۵۶

روح الله بصیری نیا زائر کربلای معلی که از شهریار تهران به سمت مشهد مقدس و سپس تا کربلای معلی با دوچرخه رکاب زنی کرده است ، همزمان با حضور در چابهار با مدیر منطقه دیدار و گفتگو نمود

این دوچرخه سوار با پرچمی منقوش به بین الحرمین و شهداء شاخص مدافع حرم و استانهای جمهوری اسلامی ایران از مشهد الرضا(ع) حرکت خود را آغاز و تا کربلا رکاب زنی کرده است.
روح الله بصیری نیا در حال بازگشت از زیارت کربلای معلی و متبرک کردن پرچم شهداء به استانها و شهرهای کشور سفر کرده و ضمن حضور در شهرهای مختلف  و دیدار با اقشار مختلف مردم پیام ایثار و شهادت مرادن پاک و بزرگ این سرزمین را به سمع و نظر هموطنان میرساند.
درهمین راستا و در ادامه سفر این ورزشکار به استانها و شهرهای مختلف کشور ، بصیری نیا با حضور در شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار  با مدیر منطقه و جمعی از کارکنان دیدار و گفتگو نمود.

در  این دیدار سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار ضمن ارزشمند خواندن این کار فرهنگی ، خدمت در عرصه فرهنگ و گسترش ، رشد و اعتلاء فرهنگ شهادت را از نیازهای اساسی  جامعه امروز ذکر نموده و خاطر نشان ساخت :  تاسی از اهل بیت و پیروی از سیره و روش خاندان پاک نبوت و الگو قرار دادن شهداء و مدافعان حرم ، سبب گسترش روح معنویت  و حرکت جامعه به سوی مدینه فاضله و در نهایت زمینه ساز ظهور آقا امام زمان (عج )  به یاری خداوند متعال خواهد شد.

  در این دیدار این دوچرخه سوار نیز ضمن ارائه مختصر گزارشی از شهرهای طی مسیر شده و اهداف این سفر گفت: ما این سفر را با تاسی از بی بی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) از کربلای معلی آغاز کردیم و امیدواریم که به این حرکت گامی هرچند کوچک در راه اهداف و آرمان های شهدا برداریم .

در پایان این دیدار لوح تقدیر و هدیه ای تهیه و به پاس زحمات این ورزشکار به ایشان تقدیم گردید.


4


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627