جزییات خبر

بازدید گروه معین از ناحیه ایرانشهر

(دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۱۵:۲۶

به منظور بررسی مسائل و مشکلات و رفع چالشهای موجود گروه معین منطقه از ناحیه ایرانشهر بازدید نمود.

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار طی این بازدید ضمن بررسی پروژه های در حال اجرای ناحیه بر لزوم آماده سازی و بهره برداری سریع از ساختمان ناحیه مذکور تاکید نموده و خاطرنشان ساخت: پروژه های مذکور پیشرفت قابل توجه ای داشته اند که امید است با پیگیری های بعمل آمده بزودی به بهره برداری برسند.
وی در ادامه احداث ساختمان آزمایشگاه کنترل کیفیت ، ساختمان های جانبی و احداث مخازن نفت سفید را از دیگر طرحهای سرمایه ای مهم شرکت ملی پخش در منطقه چابهار عنوان نموده و افزود : پیشرفت فیزیکی پروژه های مذکور مطلوب بوده و انتظار میرود با تلاش و مساعی انجام شده به زودی شاهد بهره برداری از طرحهای مذکور باشیم.

مدیر منطقه چابهار در ادامه این سفر ضمن بازدید از مجاری عرضه سطح شهر ، در جلسه کارگروه سوخت شهرستان های ایرانشهر و سرباز نیز شرکت و ضمن بررسی چالشها و مسائل مربوط به مجاری عرضه و مصرف کنندگان بر پیگیری و رفع مشکلات مردم تاکید نمود.

شایان ذکر است شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار یکی از مناطق ٣٧ گانه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران است که در منتهی الیه جنوب شرق ایران فعالیت می کند.
محدوده جغرافیایی این منطقه با بهره گیری از سه ناحیه مرکزی، ایرانشهر و نیکشهر جنوب استان سیستان و بلوچستان را در بر می گیرد.
این منطقه در محدوده ای با گستره ٨٠ هزار کیلومترمربع به بیش از یک میلیون و دویست هزار نفر جمعیت در محدوده ٩ شهرستان ارائه خدمات دارد.

8
69


ی

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627