جزییات خبر

برگزاری نشست هم اندیشی با مدیران شرکتهای حمل و نقل فرآورده های نفتی منطقه چابهار

(سه شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸) ۰۸:۳۳

باهدف ارتقا کیفیت خدمات از طریق تحکیم و تعمیق روابط با ذینفعان، نشست مشترکی با حضور مدیر شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه چابهار و مدیران شرکت های حمل و نقل برگزار شد

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی چابهار در این جلسه ضمن تقدیر از عملکرد مثبت مجموعه فعالان عرصه حمل و نقل منطقه ، ارائه خدمات مناسب و رضایتمندی ارباب رجوع را مرهون تلاش زنجیره ای بهم پیوسته از ارکان مختلف شرکت ملی پخش دانسته و خاطرنشان ساخت : مجموعه ساختار حمل و نقل به عنوان بازوی پرتلاش و قدرتمند شرکت ، نقشی تعیین کننده در ارائه خدمات و ایجاد رضایتمندی عمومی دارند.
وی در ادامه بر نقش جایگاه حمل و نقل بعنوان یکی از راهبردی ترین فعالیتهای زیر بنایی هر کشور تاکید نموده و افزود: اهمیت حمل و نقل در تحرک چرخه اقتصادی کشور ، جایگاهی رفیع و ارزشمند است و به تبع آن توجه به فعالان و زحمتکشان عرصه سوخت رسانی بسیار مهم میباشد.
سید باقر نورالدینی در ادامه بر لزوم ساماندهی ، آموزش و برنامه ریزی صحیح برای تمامی شرکت های حمل و نقل ، رانندگان و ذینفعان در زمینه های مرتبط تاکید نمود و خاطرنشان ساخت: ضروریست اقدامات لازم جهت برنامه ریزی مدون و در چارچوب قوانین و مقرارت جاری شرکت برای آموزش تمامی رانندگان انجام شود و مسلما منافع مادی و معنوی حاصل از این آموزشها سازمان را در جهت پیشبرد برنامه ها و اهداف یاری خواهد رساند.
مدیر منطقه چابهار در ادامه ضمن تاکید بر لزوم بازدید فنی توسط کارشناسان مجرب و مورد تایید ،  بر لزوم نوسازی تانکر های دست ساز و قدیمی منطقه تاکید نموده و افزود: تبدیل تانکرهای مذکور به تانکرهای استاندارد ضمن تامین منافع مشترک رانددگان ، شرکت های حمل و نقل و سایر ذینفعان امری بسیار مهم و اجتنباب ناپذیر جهت جلوگیری از بروزهرگونه شائبه ای خواهد بود.
سید باقر نورالدینی در ادامه بر عزم جدی منطقه جهت پیگیری تامین پارکینگ نفتکشها در انبار نفت سردار شهید شوشتری چابهارتوسط شرکت های حمل و نقل منطقه تاکید نموده و خاطرنشان ساخت : با توجه به موقعیت حساس انبار چابهار ضرورت تامین پارکینگ مناسب جهت نفتکشها بیش از هر زمان دیگر احساس میشود.
در ادامه این نشست و در فضایی صمیمی پیشنهادها و چالشهای عرصه حمل و نقل منطقه مورد بحث قرار گرفته و بر استمرار برگزاری این جلسات مورد تاکید قرار گرفت.

4861
4865
4869
4870

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627