جزییات خبر

دیدار مدیر منطقه چابهار با نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان

(یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸) ۰۸:۱۱

سید باقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار به همراه جمعی از مسولین منطقه با حجت الاسلام و المسلمین موسوی نماینده محترم ولی فقیه و امام جمعه معزز شهرستان چابهار دیدار و گفتگو نمود.

مدیر منطقه چابهار در این دیدار ضمن ارائه گزارشی از عملکرد منطقه در ایام نوروز ، بر اهتمام ویژه و تلاش در جهت خدمت رسانی مناسب به شهروندان تاکید نموده و اظهار کرد : خدمت به مردم و تلاش در جهت  تامین سوخت آنها و رضایتمندی اقشار مختلف اجتماعی در مناطق محروم وظیفه ای دینی و انسانی است .
سید باقر نورالدینی در ادامه تلاش در جهت تحقق اهداف عالی شرکت ملی پخش در مناطق مرزی و استراتژیک را جزء وظایف ذاتی و مهم مدیران و کارکنان شرکت دانسته و افزود: تلاش خواهیم کرد با تکیه بر دانش تخصصی و نیروهای خدمتگذار منطقه گامی محکم در جهت حفظ و صیانت از ذخایر ملی و رضایتمندی ارباب رجوع برداریم.
حجت السلام و المسلمین موسوی نماینده محترم ولی فقیه در شهرستان چابهار نیز در این دیدارضمن تقدیر از عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در تامین به موقع سوخت هموطنان خصوصا در ایام نوروز خاطرنشان ساخت : تلاش در جهت رضایت پروردگار متعال با توجه ویژه به نیازهای مردم محقق خواهد شد.

وی در پایان موفقیت و سربلندی تمامی خدمتگذاران صدیق نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از خداوند منان مسئلت نمود

2
1

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

 تماس با ما:

چابهار- انتهای بلوار صیاد- شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران (منطقه چابهار)

سامانه گویا: 05435339988
صندوق پستی : 3955
کد پستی : 1583746911
شماره تلفن : 9-88320880-021
شماره نمابر: 88321060-021
مرکز پاسخگویی : 09627